פעילויות עם ילדים בצומרקה

צומרקה הוא יעד טיול שמתאים מאד עם ילדים ובתנאי שיש תיאום ציפיות, כי במידה והילדים בטוחים שהם נוסעים למלון עם פארק מים או ליעד עם לונה פארקים, פארקי מים, פארקי חבלים וכד', הם עומדים להיות מאד מופתעים.
צומרקה מתאים למשפחות עם ילדים אוהבי טבע, מסלולי הליכה, זמן איכות משפחתי ואטרקציות שמשלבות את הטבע במלוא עוצמתו, כמו הראפטינג. צומרקה משולבת אצל רוב המטיילים עם טיול בכפרי זגוריה וגם שם האטרקציות הן אטרקציות טבע, קניונינג, פעילויות סביב הנהר, רכיבת סוסים ומסלולי הליכה נפלאים.
המלונות בהתאם, מלונות כפריים בוטייקיים וקטנים, ולא מלונות ענק עם בריכת רחצה גדולה. מלונות עם בריכה ניתן למצוא בעיר יואנינה, ואפשר להתבסס ביואנינה וממנה לצאת לטיולים אך באופן זה אתם מגדילים משמעותית את זמני הנסיעה.
צומרקה יחד עם זגוריה מתאימה לטיול טבע יווני ואותנטי וללא ספק מרהיב לכל המשפחה. משפחות עם ילדים שמגיעות לצומרקה לרוב משלבות לאחר פרק הטיול בטבע גם נופש באחד האיים, כך הם מוסיפים את חווית הים והבריכה לטיול.

למעשה כמעט כל הפעילויות בצומרקה מתאימות גם עם ילדים. בין אם מדובר במסלולי הליכה קלים, שכשוך בבריכות מים טבעיות, בנהר, ראפטינג ועוד. 
אם אתם עם פעוטות, לעומת זאת, זה לא תמיד מתאים, ותלוי מאד בהורים, אם אוהבים, רגילים ומקפידים לטייל עם הפעוטות בכל גיל גם כשכרוך בללכת במסלולי הליכה עם מנשא, וגם אחרי שלקחתם בחשבון את זמני הנסיעה הממושכים.

ראו את כל מסלולי ההליכה הקלים והבינוניים בצומרקה שמתאימים לטיול גם עם ילדים

ראו את אטרקציות צומרקה שמתאימות לכל המשפחה.

המלונות בצומרקה המומלצים באתר זה, כולם מתאימים עם ילדים, שימו לב שמדובר במלונות קטנים, אינטימיים ומשפחתיים, ולכן גם אם יש צורך בשני חדרים, ולמרות שאין דלת מקשרת והילדים אינם פעוטות, אין שוב בעיה לקחת שני חדרים סמוכים זה לזה, מבחינת ביטחון ותחושת ביטחון.
ראו מלונות מומלצים בצומרקה


נהר הארכטוס בצומרקה. צילום: שרית דוידובסקי

 

 

  צרו איתנו קשר

Zamir Sivan CEO