השכרת רכב

המטיילים המגיעים לצומרקה יאספו את הרכב ביעד הנחיתה כלומר באתונה, סלוניקי, יואנינה או היכן שנוחתים ביוון. מה שבטוח, את הזמנת הרכב, ועל אחת כמה וכמה אם נוחתים ביעד שאינו אתונה או סלוניקי, יש לעשות הרבה מראש אם הטיול שלכם בעונת הקיץ, כיוון שהיצע הרכבים מוגבל, וכדי לשים יד על הצעה אטרקטיבית רצוי להזמין מבעוד מועד. ככל ששתקרב העונה, ההצעות שישארו רלוונטיות יהיו היקרות יותר. בוודאי אם אתם זקוקים לרכב גדול של 7 או 9 מושבים, מאלה יש מעטים. בצעו את השכרת הרכב דרך CarRentals הוא האתר הבטוח להזמנת רכב. שימו לב שאם אתם משכירים רכב ביעד אחד ומחזירים את הרכב ביעד אחר, למשל איסוף באתונה והחזרה בסלוניקי זה כרוך בקנס שיכול להגיע לכמה מאות יורו ולכן אם אתם רוצים לחסוך רצוי ללאסוף ולהחזיר באותו המיקום.


מה הייתרון בהשכרת רכב ביוון דרך אתר יוון והאיים ואתר צומרקה
אם תתקלו בבעיה כספית מול חברת ההשכרה בעתיד [ Sixt, Hertz, Thrifty, Avis, Budget, Drive ]  אתר יוון והאיים הוא הגורם המקשר שלכם ואנחנו יכולים ליצור קשר לעזרה שלנו מול חברת ההשכרה, אתם מקבלים כאן תוספת שקט נפשי באותו המחיר של השכרת רכב שלא דרך אתר יוון והאיים, ההטבה רק למי שהתחיל את ההשכרה בקישור או באנר המצוי באתר יוון והאיים או אתר צומרקה.
אפשרות שאולי יכולה לעניין אתכם: רכב ונהג / מלווה מצוות אתר יוון והאיים
מעוניינים לטייל באיזור אך לא מעוניינים לנהוג? צוות אתר יוון והאיים ואתר צומרקה, עם ניסיון רב של שנים באיזורי הטיול בצפון יוון, מציעים טיולים פרטיים. בהתאם לגודל הקבוצה שלכם בין אם אתם זוג ועד חמישים אנשים (או יותר), אנו נתכנן את הטיול המתאים לכם, בהתאם לתאריכים שלכם ובהתאם לדגשים שלכם. מלבד טיסה שעליכם להזמין, אנו נדאג לכל השאר. השאירו לנו פניה וניתן הצעה בהתאם:

  

  צרו איתנו קשר

Zamir Sivan CEO