מלונות מומלצים בצומרקה

צומרקה הוא אחד האיזורים המתפתחים ביוון מבחינה תירותית. ועדיין, אפשרויות הלינה הן מוגבלות, ורבים ממקומות הלינה הקיימים אינם תואמים את הטעם וההעדפה הישראלית. תוסיפו לכך שיש לבחור את המיקום באופן שלא יוסיף לכם נסיעות מיותרות, ושיהיה נח מבחינת גישה ובקרבת טברנות, זה משאיר מבחר מצומצם של אפשרויות והביקוש רב מן ההיצע, ולכן הדבר הכי חשוב הוא להזמין את הלינה בהקדם אפשרי. היעזרו בהמלצות אלה כדי לבחור ולהזמין את מקום הלינה המתאים לטיול שלכם בצומרקה:


Anavasi mountain Resort
מלון אנאבאסי הוא המלון המבוקש ביותר בצומרקה ולא במקרה. אנאבאסי הוא מלון נפלא, עם מארחים נפלאים, במיקום הכי טוב שיכול להיות בצומרקה, עם חנייה, ארוחת בוקר מעולה, והבסיס הנח ביותר לטיולים בצומרקה. במלון יש 15 חדרים בלבד ולכן מהרו להזמין בהקדם. בעונה לא תמצאו בו מקום פנוי בהזמנה של הרגע האחרון.


Orizinthes Mountain Resort
מלון הוריזונדס גם הוא המלון המבוקש ביותר בצומרקה, במיקום דומה לשל אנאבסי, בדירוג חמישה כוכבים. הוא המלון היוקרתי ביותר בצומרקה והמיקום הכי טוב לטיולים בצומרקה. המלון פשוט יפיפה, עם נוף מרהיב. במלון רק 13 חדרים. יש גם מסעדה מצויינת, חנייה, מדשאה ענקית וספא מפנק למבוגרים בלבד. אם מצאתם זמינות תחטפו.


Prinsses Lanassa
הוא מלון וותיק ומהגדולים יותר בצומרקה, במבנה מסורתי שהוסב למלון, בכפר קוסטיצי, מעט קרוב יותר ליואנינה ולכביש הגישה מהאוטוסטרדה וגם קרוב לבסיס התחלת הראפטינג ולמפלי קליפקי. המלון אינו מלון מפואר, אבל נותן פתרון מעולה למשפחות ומטיילים באיזור מרכז צומרקה, יש לו גם מגרש טניס וחנייה וגם בריכה, שזה נדיר במלונות האיזור. יש חדרים במלון מחודשים.


Rodami
שלושה בתים שמתאימים למשפחות בעיצוב מקומי (טיפה מיושן אך נקי ונח). בדירות יש מטבח, סלון וחדרים וזהו אחד המקומות הבודדים בצומרקה שכוללים מטבחון. חניה נוחה. גם קרוב לקליפקי וגם קרוב לבסיס ההתחלה והסיום של הראפטינג על האראכטוס, הבעלים של המקום דימוסטניס מכיר את האיזור באופן מעולה וישמח לעזור לכם עם מסלולים יומיים נוספים מעבר לאלה המצויים באתר צומרקה או באתר יוון והאיים.


Bad wolf
מתחם של ארבעה בתים נעימים ומרוהטים בסגנון משולב מודרני ומקומי ולצידם מדשאה גדולה, גינה וחנייה והם מצויים בכפר קוסטיצי בסמוך למלון פרינסס לאנאסה. הבתים מצויינים בעיקר למשפחות שרוצות חלל גדול יותר מההיצע הקיים לרוב בצומרקה, המתחם חדש והבעלים מאד ידידותי וחביב.


Oikies Katogi
דירה נעימה במרכז הכפר פרמנטה "המרכז של צומרקה", הבעלים הוא גם הבעלים של הבר השכונתי.. הדירה נעימה וחמימה ומאובזרת בנוחות. הריהוט מקומי ופשוט ויש חנייה צמודה על הכביש הראשי של הכפר מחוץ לבית. גישה נוחה ומצווין למשפחות הזקוקות למטבחון. מיקום נבחר.


Koferita
אחד המלונות החדשים בצומרקה מצוי במיקום מצויין בין הכפר פרמנטה למלסורגיס, בסיס מצויין לטיולים בצומרקה. המלון פשוט ונח, עם חנייה גדולה ונוחה. חדרים מרווחים ונוחים למשפחות ויופי של נוף. בחירה טובה כבסיס לטיול בצומרקה.

 The Lake Ioannina
מלון דה לייק יואנינה אמנם אינו מצוי בצומרקה, אבל כאשר כל האפשרויות המומלצות מלאות, הוא פתרון נח מאד במרחק נסיעה סביר מצומרקה. כאמור, מתאים אם התפוסה בצומרקה מלאה. מתאים גם למי שמחפשים מלון עם בריכה, או למי שמעדיפים חיי לילה בעיר במחיר הנסיעה לטיולים במהלך היום.

 

  צרו איתנו קשר

Zamir Sivan CEO