נדלן בצומרקה, קניית בית בצומרקה

שוק הנדל"ן בצומרקה בעליה. עד לא מזמן צומרקה היה אחד האזורים הנידחים ביותר ביוון, אלא שהתיירות -  וחייבים לומר בעיקר מישראל - בשנים האחרונות, הביאה לפיתוח תשתיות נרחב מאד בצומרקה ואיתו גם חלה עלייה במחירי הנדל"ן. למעשה צומרקה עד שנת 2012 היה אזור שחיים בו בעיקר מקומיים עם כמה "חלוצי תיירות" שהאמינו שהטבע הדרמטי הזה יכול למשוך אליו תיירים מכל העולם. החל משנת 2013 כאשר אתר יוון והאיים הישראלי בראשות סיון זמיר החל לשווק תיירות מישראל לצומרקה כחלק מהקידום של מחוז אפירוס, החלה עליה בהתעניינות של גורמים זרים בנדל"ן בצומרקה.

עדיין ולמרות העליה, ניתן למצוא כאן נכסים במחירים שאנחנו בישראל יכולים לקרא להם מצחיקים, ולאור השיפור המאד ניכר בתשתיות, שאחת מהם היא בנייה של קישור ישיר מהאוטוסטרדה (יואניה אודוס) פנימה לתוך צומרקה, האיזור בהחלט הופך להיות השקעה מעייינית מאד בתחום הנדל"ן, גם הפרטי למי שחולם על בית ביוון במיקום מרהיב וגם למשקיעים בתחום התיירות. אתר איקופדו מציג נכסים למכירה בצומרקה שכדאי לעיין בהם.

חשוב לזכור שצומרקה מתפרסת על שטח גדול מאד, יש אזורים בצומרקה שלמרות הפיתוח בתשתיות, עדיין "מרוחקים למדי" מציביליזציה. המבנה הטופוגרפי של ההרים הופך את צומרקה מחד לאזור הררי אך עם קרבה לשתי ערים גדולות יואנינה וארטה אך מאידך יש כפרים שנמצאים במיקומים הררים במיוחד ומרוחקים משתי ערים אלה. לרוב הקרבה ליואנינה או ארטה מוסיפה לערך הנכס שכן ללא קרבה לעיר גדולה אין אפשרויות מוניציפליות רבות, מלבד בכפר פרמנטה שהינו הכפר הגדול ביותר בצומרקה וכזה שיש בו שרותים מוניציפלים יחסית טובים.אם מעניין אתכם לרכוש נכס בצומרקה, מומלץ להרשם לייעוץ של אתר יוון והאיים, ייעוץ אובייקטיבי ובלתי תלוי. אחרי הייעוץ נוכל גם לחפש עבורכם נכסים העונים לדרישות שלכם, בצומרקה או בכל אזור אחר שעשוי להתאים יותר לרצונות שלכם ביוון. ראו עוד מידע על ייעוץ נדל"ן ביוון

  צרו איתנו קשר

Zamir Sivan CEO