ייעוץ מתקדם להרכבת מסלול טיול בצומרקה וצפון יוון

מתכננים טיול בצפון יוון? עברתם על המידע באתר? מרגישים שזקוקים ליותר מיקוד? אין לכם זמן להשקיע בתכנון הטיול?
אתר צומרקה בשיתוף אתר יוון והאיים, עם ניסיון של שנים רבות בטיול באיזור צומרקה, כפרי זגוריה, חצי האי פיליון ומה שביניהם, מציעים את המסלול המודולרי המוכן והמלא.

המסלול המודולרי המורחב למטיילים בצפון יוון
המחיר 750 ש"ח
  
הוא מסלול כתוב ומוכן שמתאים למטיילים שנוסעים לצפון יוון להחל מ-5 ימים ועד 22 ימים. המסלול מפרט יום ביומו כולל דרכי ההגעה, האטרקציות, המיקומים המומלצים ביותר, המלצות על מלונות, מסעדות וגם בסוף כל יום קישור למפת גוגל עם מסלול של אותו היום (כי טעויות ניווט נפוצות באיזור זה). המסלול מאפשר לכם להרכיב את המסלול המתאים לכם ביותר ע"פ נקודת המוצא שלכם וע"פ מספר הימים העומדים לרשותכם. מאפשר לכם התייעצות עם איש צוות מקצועי שימליץ על חלוקת ימים מיטבית ויענה על שאלות במידה וצצות. וכן מספר טלפון חירום במידת הצורך. הכניסה למסלול באמצעות קוד סודי שתקבלו לאחר הרכישה. המסלול כולל את האיזורים: כפרי זגוריה, צומרקה, מטאורה, חצי האי פיליון והמלצות לדרך למגיעים מאתונה או מסלוניקי.


 

ייעוץ אישי לתכנון מסלול טיול לצפון יוון
המחיר: 1500 ש"ח
המסלול האישי עוסק באותם יעדי טיול, כלומר: צומרקה, זגוריה, חצי האי פיליון ומה שביניהם. הייעוץ האישי מתחיל בשיחת טלפון עם סיון זמיר או שרית דוידובסקי, בה נשמע את הדגשים שלכם, את ההרכב שלכם ואת מספר ימי הטיול העומדים לרשותכם. לאחר השיחה נשלח אליכם מייל עם שלד מסלול מוצע לאישורכם. לאחר אישור השלד נציע מלונות בהתאם לדגשים ובהתאם לזמינות. לאחר הזמנת המלונות נכתוב לכם מסלול מפורט יומית עבור המסלול שלכם. חשוב לציין: מבחינת רזולוציה, המסלול המוכן הוא באותה רמה ואינו נופל מהאישי. ההבדל הוא שבמקרה זה אנו כותבים לכם את המסלול שלכם בלבד ואתם לא מקבלים מסלול של 22 ימים שממנו יש לקחת את הימים שמתאימים לכם. בנוסף, הנרשמים למסלול האישי מקבלים בדואר את ספר המדריך למטיילים בצפון יוון מאת סיון זמיר. ואנו זמינים למענה טלפוני אישי, עד ובמהלך הטיול. יש אפשרות לרכוש את המודולרי, ורק במידה ולא מסתדרים להרחיב לאישי.למתכננים את הטיול באופן עצמאי
נשמח לעזור עם המלצות לינה במידת הצורך.
לחצו פה להשארת פניה מפורטת ונשמח לענות לשאלותכם. פרטו יעד, תאריכים, הרכב משתתפים ודגשים

  צרו איתנו קשר

Zamir Sivan CEO